Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow

Velkoformátový tisk, výroba fotoobrazů

 Již dlouhodobě se zabýváme pořízením a zpracováním fotografií. S příchodem digitálních technologií se naše služby úzce zaměřily na velkoformátové zpracování digitální fotografie. V současné době patříme mezi přední poskytovatele těchto služeb a naše jméno je spojeno s řadou významných projektů v této oblasti. Ve spolupráci s řadou partnerů jsme vyvinuli obchodí síť a máme zastoupení po celé ČR.

 Naše nabídka se stále rozvíjí a společně s řadou umělců přinášíme stále nové a některé na trhu ojedinělé možnosti zpracování digitální fotografie (fotobraz, olejomalba, fotografie na dřevo, propaganda-style, akvarel, karikatura, atd..). Zároveň nabízíme celou řadu digitálních úprav fotografie (fotokoláž, fotomontáž, malířské techniky digitálně, atd..).


V roce  2010 jsme získali prestižní ocenění "Živnostenský web roku 2010 Jihočeského kraje" za naše stránky www.tisk-fotografie.cz, kde se můžete dozvědět více o nás a naší nabídce.

V roce 2011 jsme získali 3. místo v Jihočeském kraji v soutěži firma roku a živnostník roku. Více informací naleznete na: www.firmaroku.cz

V roce 2012 jsme získali 2. místo v Jihočeském kraji v soutěži firma roku a živnostník roku. Více informací naleznete na: www.firmaroku.cz

  Fotoobrazy, Velkoformátová fotografie   Fotoobrazy, Velkoformátová fotografie
 

Proč s námi?

Individuální přístup ke každé fotografii
.
 Každá fotografie prochází vizuální kontrolou. V případě jakýchkoliv nedostatků je zákazník o této skutečnosti informován, zároveň doporučíme vhodné řešení, na základě kterého rozhodne o dalším postupu.

Zaručujeme nejvyšší kvalitu zpracování

Používáme moderní technologie Canon,
 které jsou v oblasti velkoformátového fotografického tisku již dlouhodobě na špici, společně s produkty Epson.

Používáme nastavení stroje na nejlepší kvalitu tisku,
 což zdaleka není u konkurence pravidlem. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a vždy se snažíme o vyhledání nejlepší varianty v poměru cena/kvalita. Zákazníkům nabízíme osobní konzultace na naší provozovně.

Kvalitní tisková media Canon a Ilford
  zaručují dlouhodobé a dokonalé výsledky. Pro každé medium nabízíme našim zákazníkům ICC profily. Naše monitory jsou pravidelně kalibrovány. Veškeré používané materiály (kapa, laminace, rámy, laky, atd..) jsou vždy vybírány tak, aby přinesly kvalitu a dlouhodobou odolnost vůči vnějším vlivům.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky šablon

Zivnostni roku  

Zivnostnik roku  

Webroku  
Naše stránky
www.tisk-fotografie.cz
získaly prestižní ocenění:
Web roku 2010 JČ kraje.